Четвер, 19.07.2018, 16:29
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | успіхи 2009-2010 | Реєстрація | Вхід
Єдина Країна/Единая Страна
Меню сайту
Форма входу
МОНмолодьспорту України
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Педагогічна преса
Календар свят і подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Статистика
Відвідування
free counters
Опитування
Якій шкільній соціальній мережі Ви віддаєте перевагу?
Всього відповідей: 44

Успіхи та досягнення учнівського та педагогічного колективів за 2009-2010 н.р.

Учні школи взяли активну участь у  проведенні районних олімпіад. Вісімнадцятьшколярів із 137 стали призерами олімпіад і конкурсів. Деякі учні сталипризерами у декількох номінаціях. Гордістю школи стали:

Острік Надія -10 клас – правознавство -Імісце; українська мовата література – ІІ місце; історія – ІІмісце; конкурс зукр.  мови імені П. Яцика – І місце;

Петренко Михайло – 8 клас – математика - І місце;  трудовенавчання – ІІІ місце;

Петренко Юрій – 7 клас – математика – Імісце; фізика – ІІІмісце; конкурс зукр.  мови імені П. Яцика – І місце;

Пальчик Катерина – 11 клас – німецькамова – ІІ місце; правознавство - ІІІ місце;

Коваленко Каріна – 8 клас – німецькамова – ІІ місце;

Непійко Галина – 9 клас – правознавство– ІІ місце;

Товт Юлія – 10 клас – німецька мова – ІІмісце;

Заєць Микола – 9 клас – правознавство-ІІІ місце;

Гурська Катерина -9 клас – німецька мова– ІІІ місце;

Ращинський Антон – 10 клас – трудовенавчання – ІІІ місце;

Гвоздик Дмитро – 10 клас – математика –робота МАН – ІІІ місце;


Учні школи були учасниками і призерамиконкурсів:

  • у фізичному  «Левеня» -16 учнів (список учасників), 

  • у математичному «Кенгуру»  - 68 учнів (список учасників), 

  • з української мови «Соняшник» - 66учнів (список учасників), 

  • у «Русский медвежонок» - 22 учні (список учасників)

  • з історії «Лелека» - 32 учні (список учасників)

  • з інформатики «Бобер» - 25 учнів (список учасників), 

  • з біології «Колосок» - 20 учнів (список учасників).


Одержали грамоти та дипломи:

Почесна грамота колективу школи засумлінну творчу працю від голови села Луценка О. Г.

Грамота обласного відділу освіти,обласного еколого – туристичного центру загону «Горизонт», лауреатам обласногоетапу Всеукраїнської експедиції «Пізнай свою країну» за напрямком «Ця планетане тільки для нас» (кер. Пальчик Т. А.)

Грамота обласного відділу освіти,обласного еколого – туристичного центру загону «Пам’ять», лауреатам обласногоетапу Всеукраїнської експедиції «Пізнай свою країну» за напрямком»Із духовнихскарбниць» (кер. Носенко Г. В.)

Диплом об’єднанню «Цвіт Землі» запідготовку та реалізацію проектів з озеленення приміщень, ландшафтного дизайнув обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – огляду «Галерея кімнатних рослин» (кер.Демочко Л. П.)

Грамота Національного еколого –натуралістичного центру учнівської молоді колективу навчального закладу як учасникуВсеукраїнської акції «День юного натураліста»

Грамота Національного  еколого – натуралістичного центру учнівськоїмолоді екологічному об’єднанню «Цвіт Землі» за поліпшення стану довкілля підчас акції «Зелений паросток майбутнього» (кер. Демочко Л. П.)

Грамота відділу у справах сім’ї і молоді Полтавської обласної державноїадміністрації учасникам фестивалю «Великодня веселка» колективу закладу зазбереження народних традицій, творчість та відроджений дух українськогоВеликодня

Грамота педагогічного центру «Академія» - учнівський колектив школи за перемогу у конкурсі «Смаки Великодня» у номінації«Кулінарний шедевр»

Грамота педагогічного центру «Академія» - учнівський колектив школи за перемогу у конкурсі « Великодня краса» у номінації«Найоригінальніша Великодня композиція» (кер. Сегеда Т. О.)

Грамота педагогічного центру «Академія»- учнівський колектив школи за перемогу у конкурсі «Смаки Великодня»  у номінації «Приз глядацьких симпатій»

Грамота Всеукраїнської дитячої спілки«Екологічна варта» голові Чутівського районного осередку «Екологічна варта»Пальчик Катерині, делегату 6 Великого Збору, учениці 11 класу за плідну роботув екологічному напрямку

Почесна грамота Пальчик ТамаріАндріївні, координатору Чутівського районного осередку Полтавської обласної організаціїВДС «Екологічна варта», за вагомий внесок у практичній роботі на захистдовкілля та з нагоди 10 –ї річниці ВДС «Екологічна варта»

Грамота Чутівської районної державноїадміністрації команді «Чорні яструби» за ІІІ місце у дитячо – юнацькій грі «Джура»

Грамота Чутівської районної державноїадміністрації команді «Чорні яструби» за І місце у виді гри «Пластун» (кер.Заєць С. М.)

Грамота Чутівської районної державноїадміністрації команді «Чорні яструби» за ІІІ місце у виді гри «ВІдун» (кер.Заєць С. М.)

Лист-подяки учасниці Всеукраїнського конкурсу«Мій голос я віддаю на захист приподи» у номінації «ЕкрПлакат» Токар Оксані(кер. Пальчик Т. А. )

Грамоти Чутівської держадміністрації,відділу у справах сім’ї та спорту учням:за ІІ місця у номінації «Малюнок»КоваленкоКаріні та Пальчик Катерині, у номінації «Фото» за ІІ місце Демочку Віталію, за Імісце Бесарабі Володимиру, за ІІІ місце Грозі Юлії, за участь Петренку Юрію(кер. Сегеда Т. О.)

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2018