Субота, 21.07.2018, 16:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Петренко Ю. В. | Реєстрація | Вхід
Єдина Країна/Единая Страна
Меню сайту
Форма входу
МОНмолодьспорту України
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Педагогічна преса
Календар свят і подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Статистика
Відвідування
free counters
Опитування
Якій шкільній соціальній мережі Ви віддаєте перевагу?
Всього відповідей: 44

ПІБ - Петренко Юрій Васильович

Кафедра - природничо-математична

Предмет - математика, інформатика, фізика, астрономія 

Стаж роботи - 19 років

Категорія, звання - вища категорія, вчитель-методист.

Працює над проблемою «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при вивченні математики».

Девізом його роботи є слова «Щастить тим, хто робить зараз те, що інші тільки збираються робити».

Методична робота вчителя

Нагороди

Портфоліо вчителя:

Юрій Васильович вважає, що на сьогоднішній день дуже зростає роль системи освіти як інструменту адаптації молоді до самостійного життя та пошуку шляхів власного життєвого успіху. І цей шлях, як свідчить досвід йде через перехід від традиційної моделі освіти до сучасної моделі освіти, за умов якої формується партнерство вчителів та учнів по формуванню у молоді якостей, що роблять її спроможною стати менеджером власного майбутнього. При цьому головним є формування навичок роботи з традиційними та віртуальними інформаційними джерелами, знаходження креативних рішень, вміння працювати в команді, використовувати знання для вирішення практичних завдань, вміти реалізовувати проектні технології, презентувати себе та свої результати за умов тендерів та конкуренції, мати постійну потребу в самоосвіті, відчувати свою перспективу в житті громад.

Юрій Васильович привчає учнів планувати свою інформаційну та інноваційну діяльність, навчає  здобувати знання самим, формує в них  творчий підхід до використання знань на практиці. Найкраще цьому сприяє підготовка учнів до захисту власних творчих проектів з математики або інформатики. При цьому формуються вміння подати, пояснити, відстояти та реалізувати ідею власного проекту.

 Серед його вихованців є переможці олімпіад (2006 р. – 11 кл.(ІІІ місце), 2008 р. – 7 кл.(ІІ місце), 2009 р. -  8 кл.(І місце), 7 кл.(І місце)), учасники Міжнародних конкурсів «Кенгуру» (фото3, фото4, фото5)  та «Бобер» (фото6, фото7), Малої академії наук. Юра Приходько, під керівництвом Петренка Ю.В., розробив програму для організації звітності за харчування у шкільній столовій, яка пройшла практичну апробацію і використовується в даний час у шкільних столових району. У процесі апробації програми була підтверджена її висока ефективність та зручність у використанні. 

З 2003 по 2008 р.р. виконував експериментальну роботу над проблемою «Модульно-рейтингове викладання математики в системі особистісно-орієнтованого навчання» результатом якої стали: комп’ютерна програма «Рейтингове оцінювання», брошура для вчителів математики «Застосування комп’ютерної техніки при викладанні елементарної математики» (Фото8), яка містить в собі такі статті: «Практична робота до теми «Розв’язування трикутників» з геометрії (9 клас)», «Модульно-рейтингове викладання математики в системі особистісно-орієнтованого навчання», «Рейтингова система атестації з використанням електронних таблиць Microsoft Excel», брошура «Діагностика навчальних досягнень учнів 9 класу з математики» (Фото9). Розробив комп’ютерну програму для моніторингових досліджень рівня знань учнів 9 і 11 класів з математики Полтавської області.

З 2004 року працює над експериментальною роботою «Апробація електронних засобів навчального призначення з математики». Випустив збірку статей на такі теми: «Проблема мотивації педагогів до використання ІКТ у навчальному процесі», «Використання електронного підручника за умов класно-урочної системи», «Використання мультимедійних презентацій у навчальному процесі», «Контрольно-діагностична система Test-W2», «Створення тестових завдань».

В 2004 році став переможцем районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Математика».

В обласному конкурсі потрапив в п’ятірку кращих. Портрет Ю.В.Петренка було занесено на районну Галерею пошани (фото12, фото13, фото14). З того часу є членом обласної творчої групи вчителів математики, учасником обласних семінарів для методистів математики
Лохвиця, 2005 Кременчук, 2006 Розсошенці, 2007Кременчуцьке педучилище, 2008 Кобеляки, 2009 Лубни, 2009 

Участь в обласних семінарах дали змогу Петренку Ю.В. зустрітися з авторами новітніх підручників з математики: Бродським Я.С. (2005, Лохвиця) (Фото21), Шкілем М.І. (Фото22), Якірем М.С.(2007, Розсошенці) (Фото23), Голобородьком В.В. (2009, Лубни) (Фото24)  та побувати біля могили М.В.Остроградського (2006, Козельщина) (Фото25).

У грудні 2004 року отримує сертифікат про проходження тренінгу «Intel®. Навчання для майбутнього» і стає тренером районного рівня (фото27).  

З 2005 року Новокочубеївська школа стала опорним навчальним закладом району по проведенню тренінгів за програмою «Intel®. Навчання для майбут­нього». На сьогодні Петренком Ю.В. проведено 6 тренінгів, учасниками яких стали 55 вчителів. 
 
 
Чутове, 2005
Нова Кочубеївка, 2005
Чапаєве, 2005Нова Кочубеївка, 2006
Нова Кочубеївка, 2007
Нова Кочубеївка, 2008

У 2006 році на базі школи він провів обласний семінар на тему «Використання ЕЗНП на уроках математики», після якого школа була визначена учасником Всеукраїнського проекту «Рівний доступ до якісної освіти». За матеріалами семінару видана брошура «Інформаційні технології та елекетронні навчальні засоби при викладанні математики» (Чутове, 2006). (Фото35)
 
 Зустріч учасників семінару Президія семінару


Засідання учасників семінару Відкритий урок з геометрії

У березні 2007 року, в складі делегації від Полтавської області, Петренко Ю.В. взяв участь у семінарі в м. Києві, на якому автори електронних підручників презентували власні доробки.

У 2007 році був членом обласного журі конкурсу «Учитель року-2007». З цього року щорічно є членом обласного журі по перевірці олімпіадних завдань з математики ІІІ туру.Член журі обласного конкурсу
"Учитель року-2007"

Член обласного журі по перевірці
олімпіадних завдань з математики ІІІ туру 


У квітні 2007 Ю.В.Петренко був слухачем Всеукраїнського семінару «Методика інтегрованого вивчення економіки в шкільному курсі математики» та отримав відповідний сертифікатРобочі моменти
Робочі моменти


Сертифікат
Вручення сертифікату

З 2008 року Юрій Васильович читає лекції «Методика впровадження у навчально-виховний процес ЗНЗ електронних засобів навчального призначення при вивченні математики» при Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського. Під час лекцій ознайомлює вчителів з можливостями ІКТ та методикою їх впровадження у навчально-виховний процес.

У 2008 та 2009 роках брав участь у перевірці відкритих завдань ЗНО з математики. Був одним із авторів та організаторів моніторингових досліджень рівня знань з математики учнів Полтавської області.

У серпні 2008 року Петренко Ю.В. представляв Чутівський район на обласній конференції педагогічних працівників, де виступав з промовою на тему «Вчитель – як суб’єкт інноваційної педагогічної діяльності»

У липні 2009 року отримує сертифікат про те, що він пройшов навчання за курсами «Основи візуального програмування», «Основи веб-дизайну», «Основи Інтернету» і стає тренером обласного рівня по проведенню тренінгу «Основи візуального програмування». З липня по вересень 2009 року ним було проведено 3 тренінги обласного рівня за участю 36 вчителів.

Педагог займає активну громадську позицію. Був депутатом Чапаєвської сільської ради, є членом виконкому Новокочубеївської сільської ради.

Має розвинені творчі здібності та різнобічні захоплення.

Юрій Васильович вважає, що інформаційні технології це лише інстру­мент, чарівна паличка, яка дозволяє пустити весь світ у свою кімнату, стати володарем великих над­бань людства, але навчити, що з цим робити може лише вчитель.

Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2018