Субота, 21.10.2017, 20:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Природничо-математичні конкурси | Реєстрація | Вхід
Єдина Країна/Единая Страна
Меню сайту
Форма входу
МОНмолодьспорту України
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Педагогічна преса
Календар свят і подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Статистика
Відвідування
free counters
Опитування
Якій шкільній соціальній мережі Ви віддаєте перевагу?
Всього відповідей: 42
Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

РікВсього
учасників 
Відмінний
результат 
Добрий
результат 
За участь 
2012



20116242731
20106333426
20093621123
2008172510
2007282323
200614-113


"Кенгуру - 2011"

  1.  2 клас - Табула Денис
  2.   2 клас - Тацій Марина
  3.   2 клас - Черних Дар'я
  4.   2 клас - Щепкін Артем
  5.   3 клас - Бут Юрій
  6.   3 клас - Грунтенко Владислав
  7.   3 клас - Гурський Денис
  8.   3 клас - Демченко Сергій
  9.   3 клас - Коваленко Яна
10.   3 клас - Кордубан Анатолій
11.   3 клас - Мордінська Ірина
12.   3 клас - Окач Максим
13.   3 клас - Панченко Олександр
14.   3 клас - Столяр Ірина
15.   3 клас - Трєскіна Аліна
16.   3 клас - Ульянець Микола
17.   3 клас - Харлай Катерина
18.   4 клас - Безуглий Володимир
19.   4 клас - Коваленко Дмитро
20.   4 клас - Медянська Валентина
21.   4 клас - Сотніков Максим
22.   5 клас - Дітлова Аня
23.   5 клас - Литвин Тетяна
24.   5 клас - Лифар Інна
25.   5 клас - Пуглій Олександр
26.   5 клас - Скорик Ігор
27.   5 клас - Чамара Андрій
28.   6 клас - Безкопильна Аня
29.   6 клас - Квартник Володимир
30.   6 клас - Черних Денис
31.   7 клас - Бацман Аліна
32.   7 клас - Божко Іван
33.   7 клас - Горгуц Артем
34.   7 клас - Демченко Ірина
35.   7 клас - Карнаух Ігор
36.   7 клас - Колісник Дмитро
37.   7 клас - Марюха Анатолій
38.   7 клас - Мордінська Альона
39.   7 клас - Окач Надія
40.   7 клас - Пістряк Ростислав
41.   7 клас - Свищук Віталій
42.   8 клас - Бессараба Володимир
43.   8 клас - Медведєва Настя
44.   8 клас - Петренко Юрій
45.   8 клас - Святна Альона
46.   8 клас - Тацій Тетяна
47.   9 клас - Верпека Ірина
48.   9 клас - Гроза Юлія
49.   9 клас - Заєць Максим
50.   9 клас - Кива Богдан
51.   9 клас - Коваленко Каріна
52.   9 клас - Колісник Альона
53.   9 клас - Мирось Юлія
54.   9 клас - Петренко Михайло
55.   9 клас - Свищук Ірина
56. 10 клас - Луценко Олександр
57. 10 клас - Марюха Наталія
58. 11 клас - Бут Каріна
59. 11 клас - Медянська Тетяна
60. 11 клас - Острік Надія
61. 11 клас - Ращинський Антон
62. 11 клас - Сліпокінь Юлія

"Кенгуру - 2010"
  1. 2 клас - Гурський Денис - добрий результат
  2. 2 клас - Демченко Сергій - добрий результат
  3. 2 клас - Коваленко Яна - відмінний результат
  4. 2 клас - Кордубан Анатолій - добрий результат
  5. 2 клас - Мордінська Ірина - добрий результат
  6. 2 клас - Окач Максим - добрий результат
  7. 2 клас - Панченко Олександр - добрий результат
  8. 2 клас - Столяр Ірина - добрий результат
  9. 2 клас - Трєскіна Аліна - добрий результат
10. 2 клас - Ульянець Микола- добрий результат
11. 2 клас - Харлай Катерина - добрий результат
12. 3 клас - Безуглий Володимир - добрий результат
13. 3 клас - Дзюба Владислав - добрий результат
14. 3 клас - Коваленко Дмитро - добрий результат
15. 3 клас - Медянська Валентина - добрий результат
16. 3 клас - Осадча Наталія - добрий результат
17. 3 клас - Сотніков Максим - добрий результат
18. 3 клас - Шашок Валерія - добрий результат
19. 4 клас - Дітлова Анна - відмінний результат
20. 4 клас - Литвин Тетяна - добрий результат
21. 4 клас - Чамара Андрій - добрий результат
22. 5 клас - Безкопильна Анна - добрий результат
23. 5 клас - Тригуб Назар
24. 5 клас - Филенко Владислав
25. 5 клас - Мирось Роман - добрий результат
26. 5 клас - Квартник Володимир
27. 5 клас - Шаповал Владислав - добрий результат
28. 6 клас - Бацман Аліна - добрий результат
29. 6 клас - Горгуц Артем - добрий результат
30. 6 клас - Демченко Ірина
31. 6 клас - Демченко Тетяна - добрий результат
32. 6 клас - Заєць Юлія - добрий результат
33. 6 клас - Карнаух Ігор - добрий результат
34. 6 клас - Ковальчук Любов - добрий результат
35. 6 клас - Колісник Дмитро
36. 6 клас - Марюха Анатолій - добрий результат
37. 6 клас - Мордінська Альона - добрий результат
38. 6 клас - Окач Надія
39. 6 клас - Осадча Ольга - добрий результат
40. 6 клас - Пістряк Ростислав - добрий результат
41. 6 клас - Харлай Сергій
42. 7 клас - Петренко Юрій - добрий результат
43. 8 клас - Верпека Ірина 
44. 8 клас - Гроза Юлія
45. 8 клас - Заєць Максим
46. 8 клас - Коваленко Каріна
47. 8 клас - Колісник Альона
48. 8 клас - Лоза Юлія
49. 8 клас - Маяцька Тетяна
50. 8 клас - Мироненко Олександр - добрий результат
51. 8 клас - Петренко Михайло - відмінний результат
52. 9 клас - Кохан Леонід
53. 9 клас - Ульянець Сергій
54. 9 клас - Чуприна Надія
55. 10 клас - Бут Каріна
56. 10 клас - Медянська Тетяна
57. 10 клас - Острік Надія
58. 10 клас - Чамара Ілля
59. 11 клас - Беззубко Назар
60. 11 клас - Демочко Віталій
61. 11 клас - Олійник Олександр
62. 11 клас - Олійник Ольга
63. 11 клас - Пальчик Катерина











Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2017