П`ятниця, 21.07.2017, 11:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Юніор | Реєстрація | Вхід
Єдина Країна/Единая Страна
Меню сайту
Форма входу
МОНмолодьспорту України
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Педагогічна преса
Календар свят і подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

Статистика
Відвідування
free counters
Опитування
Якій шкільній соціальній мережі Ви віддаєте перевагу?
Всього відповідей: 42

Всеукраїнський інтерактивний конкурс "МАН -Юніор" в номінації "Історик"

Рік Всього
учасників
Відмінний
результат
Добрий
результат
За участь
2011 27


2010 32 8 12 12

Конкурс"Юніор" 2010
1. Безкопильна Аня - 5 клас
2. Мирось Роман - 5 клас
3. Тригуб Назар - 5 клас
4. Демченко Ірина - 6 клас
5. Горгуц Артем - 6 клас
6. Окач Надія - 6 клас
7. Бацман Аліна - 6 клас
8. Мордінська Альона - 6 клас
9. Петрик Владислав - 7 клас
10. Петренко Юрій - 7 клас
11. Філенко Вікторія - 7 клас
12. Медведєва Настя - 7 клас
13. Тацій Тетяна - 7 клас
14. Мамаєв Владислав - 7 клас
15. Святна Альона - 7 клас
16. Гроза Юлія - 8 клас
17. Петренко Михайло - 8 клас
18. Заєць Максим - 8 клас
19. Мироненко Олександр - 8 клас
20. Мирось Юлія - 8 клас
21. Ульянець Сергій - 9 клас
22. Заєць Микола - 9 клас
23. Непійко Галина - 9 клас
24. Клочко Юлія - 10 клас
25. Острік Надія - 10 клас
26. Медянська Тетяна - 10 клас
27. Товт Юлія - 10 клас
28. Гвоздик Дмитро - 10 клас
29. Беззубко Назар - 11 клас
30. Демочко Віталій - 11 клас
31. Пальчик Катерина - 11 клас
32. Олійник Олександр - 11 клас
Конкурс "Юніор" 2011
1. Мирось Роман - 6 клас
2. Шаповал Владислав - 6 клас
3. Квартник Володимир - 6 клас
4. Безкопильна Аня - 6 клас
5. Окач Надія - 7 клас
6. Бацман Аліна - 7 клас
7. Демченко Ірина - 7 клас
8. Мордінська Альона - 7 клас
9. Горгуц Артем - 7 клас
10. Петренко Юрій - 8 клас
11. Тацій Тетяна - 8 клас
12. Святна Альона - 8 клас
13. Петренко Михайло - 9 клас
14. Заєць Максим - 9 клас
15. Колісник Альона - 9 клас
16. Мироненко Олександр - 9 клас
17. Гурська Катерина - 10 клас
18. Тригуб Олександра - 10 клас
19. Тригуб Євгенія - 10 клас
20. Заєць Микола - 10 клас
21. Зубко Аліна - 10 клас
22. Ульянець Альона - 10 клас
23. Острік Надія - 11 клас
24. Медянська Тетяна - 11 клас
25. Товт Юлія - 11 клас
26. Кордубан Тетяна - 11 клас
27. Клочко Юлія - 11 клас
Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2017