Понеділок, 21.08.2017, 15:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Програма Intel "Навчання для майбутнього" | Реєстрація | Вхід
Єдина Країна/Единая Страна
Меню сайту
Форма входу
МОНмолодьспорту України
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Педагогічна преса
Календар свят і подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Статистика
Відвідування
free counters
Опитування
Якій шкільній соціальній мережі Ви віддаєте перевагу?
Всього відповідей: 42
Участь вчителів школи у програмі Intel® "Навчання для майбутнього"
 
Педагогічний колектив - 22 чол.

Кількість вчителів школи, які були учасниками тренінгу Intel "Навчання для майбутнього" - 22 чол.

Кількість тренінгів, проведених на базі школи - 5 (станом на 03.11.2008)

Кількість учасників тренінгів Intel "Навчання для майбутнього" - 45 (станом на 03.11.2008)
 
Тренер Петренко Юрій Васильович

Участь школи у конкурсі "Успішний проект-2007"

Участь школи у конкурсі "Успішний проект-2008"

Тренінг №1

Перша група учасників тренінгу "Навчання для майбутнього"Дата проведення 15/01/2005-21/01/2005

Кількість учасників 10 чол.

1. Калюжна Надія Миколаївна, директор Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель фізики.

2. Забусова Лариса Миколаївна, вчитель укрмови та літератури Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Малахова Людмила Володимирівна, вчитель початкових класів Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

4. Сегеда Тетяна Олександрівна, педагог-організатор, вчитель ОБЖ Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Заєць сергій Михайлович, вчитель географії Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

6. Заєць Тетяна Миколаївна, вчитель історії Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст., учасник конкурсів "Успішний проект-2007", "Успішний проект-2008"

7. Демочко Лариса Петрівна, вчитель біології Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст., учасник конкурсів "Успішний проект-2007", "Успішний проект-2008"

8. Заболотна Ольга Юріївна, вчитель математики Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

9. Носенко Галина Віталіївна, зам.директора з виховної роботи, вчитель укрмови та літератури Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

10. Ходакевич Галина Іванівна, вчитель початкових класів Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Тренінг №2

Дата проведення 21/03/2005-27/03/2005

Кількість учасників 9 чол.

1. Гринь Світлана Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Бабічева тетяна Анатоліївна, вчитель початкових класів Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Сологуб Наталія Володимирівна, вчитель початкових класів Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

4. Мотилевич Лідія Борисівна, вчитель зарубіжної літератури Водянської ЗОШ І-ІІ ст.

5. Сологуб Сергій Миколайович, вчитель фізичної культури Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

6. Чернобай Надія Володимирівна, вчитель географії та економіки Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

7. Ведмідь Валентина Олександрівна, педагог-організатор, вчитель образотворчого мистецтва Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

8. Максименко Ольга Іванівна, вчитель хімії та біології Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

9. Бойко Наталія Віталіївна, бібліотекар, вчитель укрмови та літератури Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

Тренінг №3

Третя група учасників тренінгу "Навчання для майбутнього"Дата проведення 25/03/2006-31/03/2006

Кількість учасників 10 чол.

1. Пальчик Тамара Андріївна, зам.директора з навч.-вих. роботи, вчитель укрмови та літератури Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Скорик Валентина Олексіївна, вчитель зарубіжної літератури та росмови Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Свирид Наталія Миколаївна, вчитель початкових класів Водянської ЗОШ І-ІІ ст.

4. Домненко Світлана Вікторівна, вчитель англмови Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Могильна Ганна Миколаївна, вчитель укрмови та літератури Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

6. Бистрай Надія Василівна, вчитель малювання та фізичної культури Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

7. Горохова Наталія Олександрівна, вчитель початкових класів Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

8. Марченко Наталія Петрівна, вчитель початкових класів Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

9. Лукашенко Володимир Олексійович, вчитель трудового навчання Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

10. Петренко Марина Іванівна, бібліотекар Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Тренінг №4

Дата проведення 28/12/2006-12/01/2007

Кількість учасників 7 чол.

1. Касинець Олеся Володимирівна, вчитель математики Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Швець Юлія Володимирівна, вчитель історії та географії Водянської ЗОШ І-ІІ ст.

3. Губська Лариса Вікторівна, вчитель початкових класів Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

4. Рубан Іван Михайлович, вчитель трудового навчання Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Рубан Людмила Анатоліївна, вчитель початкових класів Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.

6. Яковцова Надія Касимбеківна, вчитель зарубіжної літератури та росмови Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

7. Чередник Віталій Олександрович, вчитель фізичної культури Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Тренінг №5

Дата проведення 27/10/2008-02/11/2008

Кількість учасників 9 чол.

1. Артеменко Раїса Іванівна, головний спеціаліст відділу освіти Чутівської РДА.

2. Захарчук Ольга Григорівна, вчитель української мови та літератури Флорівської ЗОШ І-ІІ ст.

3. Кабак Валентина Іванівна, вчитель початкових класів Флорівської ЗОШ І-ІІ ст.

4. Лифар Олена Вікторівна, вчитель української мови та літератури Флорівської ЗОШ І-ІІ ст.

5. Лифар Тетяна Іванівна, вчитель німецької мови Флорівської ЗОШ І-ІІ ст.

6. Лубенець Натілія Іванівна, вчитель початкових класів Флорівської ЗОШ І-ІІ ст.

7. Пуша Наталія Іванівна, вчитель початкових класів Флорівської ЗОШ І-ІІ ст.

8. Святна Валентина Іванівна, директор Флорівської ЗОШ І-ІІ ст., вчитель математики і фізики

9. Столяр Олена Миколаївна, вчитель історії Флорівської ЗОШ І-ІІ ст.
 
 
Безкоштовний конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2017